Oferujemy produkty organizacji i bezpieczeństwa ruchu parkingowego.

Posiadamy Krajową Ocenę Techniczną i wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych na wszystkie produkowane przez nas: azyle, separatory oraz progi zwalniające i podrzutowe.

Więcej na temat dokumentów dopuszczających wyrób do obrotu znajdziesz tutaj.

separator łańcuchowy

Proces zamówienia

Przesłanie zapytania ofertowego

Przygotowanie oferty

Zlecenie

Produkcja

Transport

Montaż

separator parkingowy

Organizuj miejsca parkingowe

Separator ruchu modyfikowany jest stosowany do uporządkowania pojazdów na parkingach, fizycznego wygrodzenia z ruchu martwego pola na jezdni, rozdzielenia pasów ruchu. Ogranicza najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Montaż ogranicznika parkingowego wykonuje się przy użyciu kołków rozporowych bezpośrednio do nawierzchni drogi na okres stały lub czasowy, nie wymaga szczególnego przygotowania podłoża. Standardowo separator ten jest koloru czarnego, oferujemy aplikację taśmy odblaskowej w kolorze białym lub żółtym.

Dostępne warianty długości: SRM44, SRM90, SRM180

 

Wybierz produkt, którego potrzebujesz

SEPARATOR parkingowy
SP
separator parkingowy gumowy
SRM90
SEPARATOR RUCHU ŁAŃCUCHOWY
Separator ruchu
SS
próg zwalniający
PZ-98
wyspa azyli
AS, AN, AW,

Zwalniaj prędkość pojazdów

Progi zwalniające – elementy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego, stosowane w przypadku konieczności ograniczenia prędkości pojazdów w określonym miejscu na drodze.

Montaż progów zwalniających wykonuje się przy użyciu kołków rozporowych bezpośrednio do nawierzchni drogi, na okres stały lub czasowy, nie wymaga szczególnego przygotowania podłoża. Zastosowanie w progach zwalniających mas chemoutwardzalnych i elementów odblaskowych zapewnia im trwałą kolorystykę i doskonałą widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy. Oferujemy progi zwalniające i odrzutowe w typach: 400mm, 600mm, 900 mm i 980 mm długości najazdowej.

 

Galeria produktów

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Biuro i Zamówienia

biuro@fh-olimpia.pl

Mateusz Mrochen
+48 660 755 375
mateusz@fh-olimpia.pl

Michał Mrochen | Linkedin 
+48 696 955 633
michal@fh-olimpia.pl

Gabriela Mrochen
+48 509 520 141