Ochraniacz węży strażackich OWS

Ochraniacz węży strażackich wykonany jest z trwałego termoplastycznego materiału na bazie PCV z recyklingu, cechującego się wysokimi własnościami elastycznymi. Elementy ochraniacza posiadają profil wypukły o przekroju trapezu i powierzchnię ryflowaną. W dolnej części elementów znajduje się koryto na wąż strażacki oraz otwory uleżeniowe. Ochraniacz węży strażackich służy do zabezpieczenia przewodów elektrycznych, węży gumowych, węży strażackich itp. przed uszkodzeniem. Każdy element jest łączony z następnym na “jaskółczy ogon” i może być na stałe zamocowany do podłoża.

Po ochraniaczach nie należy przejeżdżać samochodami. Ochraniacze służą wyłącznie do przewodów elektrycznych niskoprądowych.

Elementy montażowe:
OWS – KKX100 – 6 szt.

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach Dz.U. 2021 poz. 2066

Zmieniający akt: Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181 (z późniejszymi zmianami)

Modele 3D na dole strony!

ochraniacz węży strażackich
Ochraniacz węży strażackich OWS
Krajowa Ocena Techniczna

Nr IBDiM-KOT-2018/0132 wydanie 4

Separatory ruchu ciągłe i punktowe z tworzyw sztucznych

06.04.2018r. - 06.04.2028r.

NazwaSymbolWymiar D x S x W (mm)Waga (kg)Maksymalna ilość na 1 palecie*

Ochraniacz węży strażackich

OWS

1000 x 400 x 70 (fi60)

18

50 szt.

OWS

Plik rozszerzonej rzeczywistości dla iOS

Informujemy, że powyższe modele 3D są tylko modelami poglądowymi i nie stanowią odzwierciedlenia faktycznych wyrobów produkowanych przez firmę FH Olimpia.